VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Jedna báseň

Jedna báseň
Salónek
Bezbariérová
Parking
Se psem
Farmářské produkty
Jihlavská 7a
Brno - Bohunice
625 00
8–17, po–čt, 8–22, pá, 11–17, so–ne
    539 011 401
Kuchyně:
italská, mezinárodní, rybí, středozemní
Zvláštnost:
Pro milovníky masitých pokrmů i vegetariány, jídla bez lepku. Moderní a stylový interiér. Jedna báseň. Druhá restaurace ze stejné rodiny.
Hodnocení GR2019
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2020
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (14. 6. 2019 18:46:03)

Na závěr čokoládová roláda v pohodě, respektive jak píše kolega dole, žádná specialita podniku co by výrazně potěšila ale zas neurazila. A k výběru dvou velikostí polévky jsem se nedostal prostě mi dali co měli, na jídeláku velikost polévek rozlišena nebyla. Restaurace to podává přesně její slogan "zde je to místo, kde se dobře najím ji vystihuje. Celkové hodnocení za cenu v poměru k jídlu na pomezi DOBŘE A VELMI DOBŘE, no a při porovnání obou básní ta bohunická mírně vítězí.
 

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (14. 6. 2019 18:40:17)

Jedna báseň není jen jedna, ale dvě. Ta druhá nedaleko brněnského kriminálu, ale tamní kuchaři se bát nemusí, za jídlo je tam rozhodně nezavřou. Interier restaurace je pěkný a klimatizovaný, obsluha vcelku stíhá, na výběr je vždy z několika jídel v rámci denního menu, stálý jídelák není. Polévka vývar s masem zeleninou a nudlemi byl opět dobrý. ývar slabší maso, zelenina a nudle v pohodě. Hlavní chod špagety s hovězím ragú na červeném víně a sýrem grand moravia byly též dobré.
 

janis

Gourmet

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (23. 1. 2019 19:00:37)

Této restauraci asi nemůžu příliš co vytknout. Její nabídka má slušný standard, jídlo je chutné a interiér vkusný, vzdušný a příjemný a plně odpovídající konceptu. Obsluha víceméně ok. Nicméně pořád mi tu chybí něco víc a to je potřeba zákazníkům dodat, aby se restaurace posunula o stupínek výš. Třeba doplnit nabídku hotovek něčím zajímavějším. V dnešním vývaru též mohla být rychlá domácí zavářka namísto kupovaných těstovin, nabídka polévek také mohla být nápaditější, než hrachovka a vývar.
 

janis

Gourmet

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (23. 1. 2019 19:10:36)

Ačkoli velmi cením možnost výběru ze 2 "velikostí" polévky. Nabídka hlavních jídel - jak už bylo naznačeno - rovněž trochu fádní, byť přiměřeně široká. Ovšem dezerty by zasloužily pozornost podniku především - ty zdejší jsou dobré, cenově velmi přijatelné, ale bohužel zaměnitelné s nabídkou snad jakékoli brněnské kavárny. Vzhledem k tomu, že se jednalo o mou první návštěvu, ale dnes hodnotím velmi pozitivně a očekávám, jak dopadne návštěva příští.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Divné je, když si dáte kapra namodro a dostanete po něm žloutenku.
Vlasta Burian
Top
English