VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Jedna báseň

Jedna báseň
Živá hudba
Salónek
Zahrádka
Parking
Se psem
Farmářské produkty
Sukova 2
Brno
602 00
8–23, po–čt, 8–01, pá, 11.30–24, so, 11.30–23, ne
    542 211 444
Kuchyně:
francouzská, italská, mezinárodní, řecká, rybí, steakhouse, vegetariánská
Zvláštnost:
Stylová restaurace – kavárna v centru Brna. Nevšední a kvalitní kuchyně, kvalitní suroviny. Káva Vergnano nebo lahvová a stáčená vína výhradně z jižní Moravy. Jedna báseň.
Hodnocení GR2019
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2020
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (9. 6. 2019 17:53:14)

Jako hlavní chod jsem si dal vepřovou panenku obalenou v krustě z dýňových semínek a parmezánu, opékané brambory a cibulové chutney. Brambory byly dobré, maso ušlo ač krusta se nekonala a ačkoliv bylo tužší, cibulové chutney bylo velmi dobré. Celkově tedy jídlo neurazilo ale ani nepřekvapilo a výrazněji nepotěšilo. Na závěr jsem si dal malinový dort s mascarpone, který byl dobrý. Obsluha byla svižná a milá. Celkově, dobrá restaurace s ochotným personálem a dobrým jídlem, hodnotím DOBŘE.
 

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (9. 6. 2019 17:51:36)

Další z restaurací v centru Brna nese název Jedna báseň, nachází se nedaleko soudu. Interier restaurace je příjemný a s pěknými doplňky a to fotami našeho města. Nabídka jídel obsahuje denní menu tak nabídku několika jídel ze stálého jídeláku. Trošku škoda je absence předkrmů. Jako polévku jsem zvolil z denní nabídky a to letní Minestrone. Ačkoliv ohřátá, byla dobrá, zelenina v ní v pohodě.
 

janis

Gourmet

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (8. 5. 2019 15:27:19)

Příjemně a intimně, ač moderně zařízený podnik (jehož sladěný interiér kazil jen perský koberec na podivné dlažbě) měl při naší návštěvě v poledním menu velmi chutný zeleninový krém s quinoou - už jsme byli natěšeni, že budeme moci hodnotit poctivou 2-kou. Bohužel kofitované kachní stehno s červeným zelím se příliš nepovedlo, houskový knedlík byl spíš ze supermarketu a jíst ho bez šťávy nebo sosu nebylo ono. Celkově lze restauraci zhodnotit jako lepší standard, s volnou wifi.
 

janis

Gourmet

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (8. 5. 2019 15:31:12)

Jen na doplnění - porce zde jsou zbytečně "česky" velké, dáte-li si k jídlu polévku, máte problém odpoledne fungovat.... Nebylo by vhodnější nabízet třeba aspoň dvě velikosti polévek? Také nám vadilo, že gramáž jídel v jídelním lístku se vztahovala k celému jídlu a ne k váze masa, to je totiž docela zavádějící.... Proč v něm tedy není uváděna ještě samostatně váha masa nebo např. zeleninového jídla samotného bez přílohy ?
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English