VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Královská cesta

Královská cesta
Zahrádka
Parking
Poděbradova 490/61
Brno
612 00
11–23, po–so, 11–22, ne
    607 166 632
Kuchyně:
česká moderní, italská, mezinárodní
Zvláštnost:
Můžete si zde vychutnat výborné jídlo, pohodlné posezení v prosvětleném masivním interiéru a ubytování. Každý týden pro vás připravují různé speciality.
Hodnocení GR2019
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2020
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (14. 2. 2019 09:59:06)

Jako předkrm Bruschetta pomodoro. Výrazná chuť bazalky, ale vyvážená. Jídlo krásně fresh. Maželka si dala spaghetti carbonara. Tady se mi bohužel vůbec nelíbila rukola. Ta přece na tyto špagety nepatří. Vypadalo to hrozně. Chuťově nebyly úplně špatné, ale bylo tam moc pancetty a hlavně byly úplně suché, bez omáčky. Tagliatelle s grilovaným lososem, smetanou, česnekem a parmazánem. Chuťově to bylo dobré, ovšem ve filetu byly kosti.
 

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (23. 11. 2018 16:41:17)

Filovaná vepřová panenka s tymiánem na liškovém ragú se smetanou a panchettou byla dobrota. Maso měkké, chutné, šťavnaté, ragú taktéž dobré, opečené bramborové plátky byly fajn. Na závěr Cheesecake, posypaný čokoládou, byla dobrá sladká tečka na závěr. Obsluha mi přišla trošku rozpačitá ale na druhou stranu, zvládat meníčka v jedné osobě za barem, asi není zrovna procházka. V Královské cestě mají dobré jídlo za adekvátní ceny, příjemné prostředí a snaživou obsluhu. Celkově hodnotím DOBRÉ.
 

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (23. 11. 2018 16:39:08)

Restaurace a penzion v městské části Královo pole, v klidnější lokalitě. Restaurace mi přišla útulná, s příjemnou atmosférou. Nabídka jídel obsáhlá, z každého druhu masa několik pokrmů + speciality. Zvolil jsem tedy Carpaccio z hovězí svíčkové. Bylo dobré ačkoliv dost zasypané sýrem. Dále jsem si dal Kukuřičný krém s čepičkou ze zakysané smetany. Samotný krém byl sladký, po zamíchání a propojení chutí byla byl krém taktéž dobrý a chutnal mi.
 

janis

Gourmet

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (31. 8. 2018 17:16:18)

Restaurace je nepochybně velmi oblíbená. Vkusný interiér, svižná obsluha, dobrá jídla, velké porce. I mě skoro mrzí, že nemůžu dát za jídlo lepší hodnocení... Ale chtělo by to zbavit se tradičních českých hospodských nešvarů: převážně smažená jídla v nabídce, přílohy nejčastěji z friťáku (americké bramory, hranolky), káva, která by mohla být mnohem lepší, kdyby byl kávovar každý den pročištěn, hlasitá hudební kulisa Hitradia, aj. Tenhle podnik má ale na víc.
 

janis

Gourmet

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (31. 8. 2018 17:29:17)

Co takhle opustit někdy friťák (přílohy z něj jsou plné oleje a tedy i extrémně horké) a zkusit někdy zeleninová pyré, variace rýže, atd. atd. Nebo místo obligátních hospodských polívek zkusit i něco kultivovanějšího (třeba místo hrachovky ze sušeného hrachu, kterého je tolik, že se vážně nedá sníst udělat polévku z čerstvého hrášku)? Určitě to nebude "zrada" hostů, kterým to tu vyhovuje. Doufám, že to tu budou zkoušet a přeju v tom hodně zdaru.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English