VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Kristin Hrádek

Kristin Hrádek
Salónek
Zahrádka
Parking
Dětský koutek
Se psem
Farmářské produkty
Kuchyně:
česká, staročeská, zvěřina
Zvláštnost:
Končí tady cesta. Lovecký zámeček těsně u hranic Čech a Saska. Sloužil jako letní sídlo knížecí rodiny. Dnes nabízejí úžasnou zvěřinu z místních hlubokých lesů a kvalitní českou kuchyni se zaměřením na původní receptury a osobitý domácí charakter pokrmů.
Hodnocení GR2018
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2019
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Grand Restaurant Festival 2017 (19. 2. 2017 18:48:25)

Obsluha příjemná, předkrm (kachní prso) i hlavní chod (jelení panenka) výborné. V desertu (borůvková zmrzlina) kousky bílé čokolády byly, ale uvnitř, takže zanikaly zejména opticky. Možná by bylo lépe kopečky zmrzliny hoblinami čokolády prostě postrouhat. Portugalské červené víno průměrné, a ještě zajímavější je, že u druhé sklenky měl každý z nás ze své sklenky výrazně různý pocit: průměr a podprůměr. Číšník nás ujistil, že obě byly z jednoho vaku a nemáme důvod mu nevěřit, tak nevím.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (2. 2. 2017 21:22:19)

Výborné jídlo, usměvavá a ochotná obsluha. Překvapilo nás, že piva Lobkovitz nabyla. Jinak spokojenost.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (22. 1. 2017 21:09:56)

Degustační menu v rámci festivalu 2017 jsem dala rodičům k Vánocůma bohužel to byla katastrofa. Obsluha hrozná, amuse bouche vůbec nedostali stejně jako vodu. Víno v nabídce pouze jedno rozlévané, z 3l"krabice", přičemž mamce do sklenky doslova "vymačkávali" z toho pytlíku uvnitř poslední sklenku. Předkrm byl evidentně ohřívaný, byl doslova "oschlý" a úplně suchý, hrušková marmeláda přeslazená. V hlavním chodu hořká omáčka z lišek.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (22. 1. 2017 21:13:52)

A ve zmrzlině, kde měly být kousky bílé čokolády, neměl táta ani jeden kousek, zato mamka tam měla jeden jediný velikosti půlky piškotu :-( Táta si dal místo dvou piv jedno nealko, které mu bylo účtováno, což by bylo v pořádku, pokud by ho na to při objednání obsluha upozornila a ne za ním vyběhla jak za zlodějem ven při odchodu...Byť jsme tam před pár lety měli s manželem svatbu a ta byla skvělá, po posledních dvou zkušenostech už bych znovu nenavštívila a bohužel nemohu absolutně doporučit.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Střez se dobrého kuchaře a mladé ženy!
Francouzské přísloví
Top
English