VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Mezi domky

Mezi domky
Živá hudba
Salónek
Zahrádka
Parking
Dětský koutek
Se psem
Hradní 151
Buštěhrad
273 43
11–23, st–so, 11–15, ne
    773 931 380
Kuchyně:
česká, česká moderní, mezinárodní
Zvláštnost:
V historické části Buštěhradu naleznete venkovský podnik, který stojí na původních hradbách hradu Buštěhrad z 15. století. Koncept je evropská brasserie – čistě, jednoduše, chutně a moderně. Půvabné sklepní prostory.
Hodnocení GR2018
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2019
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (3. 9. 2017 18:26:03)

...pokračování předchozího Obědové menu obsahuje guláš, risotto i rybu, ovšem do ceny stravenky se nevejde nikdo, což recenzentovi vůbec nevadí, protože restaurace je koncipována jako podnik na vyšší nežli střední úrovni. Nabídka vín je zatížena klasickým nešvarem: marže více než 200%! A tradičně buď vína v nákupu levná nebo drahá, nic mezi tím (co takhle crémanty místo Veuve Clicquot, 2. vína z Grand Cru Clasée místo 1. atd.). Chválím ale za uvádění ročníků.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (3. 9. 2017 18:24:58)

Podnik k nenalezení, ale návštěvník je odměněn estetickým, minimalistickým interiérem, zajímavou nabídkou jídel a milou obsluhou. Na seznámení je vhodné dražší degustační menu, jež lze párovat s víny. Stálá nabídka je skvěle koncipována a jídla jsou nápaditě sestavena i podávána. Marinovaný losos doma uzený je chuťově mimořádný. To už neplatí o dalších jídlech, která jsou sice dobře uvařena, ale při absenci jakéhokoliv specifičtějšího koření chutnají poněkud fádně. ...pokračování
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (8. 5. 2017 14:20:49)

Do restaurace jsme se vrátili již popáté, kdy jsme byli opět nadšení z lahodného jídla a z milé a profesionální obsluhy. Nebývá u mě zvykem, abych se ráno probudila a myslela na pomalu pečený hovězí krk se zauzenou kaší :o) Měla jsem "absťák" a museli jsme jet do této restaurace i druhý den na perličku s chřestem, který na přání k jídlu přidali i přestože nebyl v jídelním lístku.....vřele doporučuji a přeji celému kolektivu ať jim nadšení a nastavená úroveň vydrží :o) D. M.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Střez se dobrého kuchaře a mladé ženy!
Francouzské přísloví
Top
English