VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Radniční sklípek

Radniční sklípek
Živá hudba
Salónek
Zahrádka
Parking
Se psem
Kovářská 2
Kroměříž
767 01
10–22, po–čt, 10–24, pá–so, 10–18, ne
    608 117 226
Kuchyně:
česká, mezinárodní
Zvláštnost:
Naproti radnici vaří moderní českou kuchyni z kvalitních surovin a nabízejí piva z regionálních pivovarů. Navíc se zajímají o své okolí a podporují charitativní projekty, které mají gastronomické poslání.
Hodnocení GR2019
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2020
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

vsmejkal

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (2. 6. 2019 22:25:18)

Neměl jsem věřit pochvalným komentářům a dát na místního, který mi to rozmlouval. Katastrofa. Ani moderní kuchyně, ani kvalitní suroviny. A za co nemohou suroviny, to zvrznou kuchaři. V neděli v nabídce jen 2-3 jídla. Místo kachního prsa slibující na webu úžasné přílohy je kachní stehno s bram. knedlíky a zelím. Knedlíky z polotovaru, tuhé a staré, zelí nedodělané a neochucené, zato stehno zasypáno pepřem. Celkově nechutné. Má-li to být nejlepší restaurace v KM, pak je mi Kroměřížáků moc líto.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (7. 8. 2018 08:51:45)

Během celodenní prohlídky Kroměříže se zde zastavujeme na oběd. Je horký den, a tak zůstáváme na zahrádce „na ulici“; k interiéru tedy nemohu nic říci. Mladá usměvavá obsluha je u nás coby dup a jako na drátkách jde i servírování a následné placení. Vybírám si z týdenního menu masové kuličky v zeleninovém ragú s petrželovými noky a nemám co vytknout. Zajímavá je také široká nabídka regionálních piv. Jestli restaurace cílí na turistu, který se chce prostě chutně najíst, tak to dělá velmi dobře.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English