VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Red Pif

Red Pif
Zahrádka
Se psem
TOP100
Betlémská 9
Praha 1 - Staré Město
110 00
16.30–23.30, út–so
    222 232 086
Kuchyně:
česká, česká moderní, francouzská, mezinárodní, staročeská, zvěřina
Zvláštnost:
Francouzsky laděný podnik pro ty, kdo vyznávajících víno. V minimalistickém, funkčním interiéru si můžete nerušeně vychutnat vůně a chutě jídel a nápojů, které se vzájemně skvěle doplňují. Vinný lístek má skutečně úctyhodný rozsah.
Hodnocení GR2018
Jídlo: 1.6
Obsluha: 1.9
Interiér: 2.1
Cena: 700
Moje hodnocení pro GR2019
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (28. 2. 2017 20:24:53)

Děkujeme za velmi příjemný podvečer v RED PIFu, který začal již milým přivítáním obsluhujícího personálu. Naše chuťové buňky potěšily jednotlivé chody připravené s úžasnou kulinářskou kreativitou a originálním nápadem, jak z jedné potraviny lze připravit báječný pokrm. Servis pokrmů byl korunován podrobnou charakteristikou jednotlivých chodů, které připravil šéfkuchař Stephen. K jednotlivým chodům byly párovány velmi příjemná vína. Byl to báječný kulinářský zážitek. I. a P.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (13. 2. 2017 10:57:50)

Jídlo bylo výborné a víno vynikající, včetně crémantu, který jsme si dali na úvod mimo GRF menu. Přidanou hodnotou rozhodně je úprava stejné suroviny na několikero způsobů. Mě osobně mírne zklamal jen dezert, který byl na můj vkus příliš přeslazený, ale to je hodně subjektivní věc, prezentace i nápaditost dezertu byla na jedničku, jako ostatní chody. Velmi se nám líbilo i prostředí restaurace a veliká spokojenost i s příjemnou a milou obsluhou! Návštěvu můžu jen doporučit.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (29. 1. 2017 19:50:41)

Obyčejné suroviny, neobyčejně zpracované velice příjemným šéfkuchařem Stephenem. Květák zpracovaný mj. jako kuskus či jakýsi rozplývající se prach :-) Výborná raviola plněná vepřovým kolenem. A ta zmrzlina ze svařeného vína! Tak to byly mé nej zážitky z ochutnávky. Z interiéru bych vypíchla zajímavé rolety ve tvaru vinných lahví a netradiční umyvadla na WC :-) Jako bonus náhodná přítomnost mého oblíbence, večeřícího Romana Vaňka, mimochodem také velice spokojeného :-)
 

Grand Restaurant Festival 2017 (29. 1. 2017 17:44:44)

Jídla byla super, nemohu nic vytknout. Jen snad pro mě by mohl být pečený bok více prorostlý, ale chápu, že nás takových je málo a šéfkuchař se podřídil většině. Co mě zaujalo, byl nápad udělat jídlo s jednou hlavní ingrediencí na 4 způsoby. Jako bonus beru, že nám byly představeny samotným šéfkuchařem, to se nám na GRF ještě nestalo. Interiér sice nijak zvlášť nezaujal, ale byl útulný a domácký. Obsluha normální, odpovídající typu restaurace.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (21. 1. 2017 22:26:01)

Absolutni bomba!Festivalova nabidka nabizi skutecny koncert typicky ceskych a prece jinych a novych chuti a vuni.Delaji si vlastni chleba!Kvetak jste jeste takhle nejedli.Veprovy jazyk, co se dela 4 dny!Zmrzlina ze svaraku!Pro me takto vypada Michelinska kuchyne.Ano,interier neni nejlepsi, co jste videli,sklo je take proste,ale to jidlo a celkovy zazitek!Klobouk dolu!Uz vim,kam v centru za zazitkem.Stephene,dekuji!Extra bod navic za perfektni prezentaci a osobni predstaveni kazdeho chodu.a
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Střez se dobrého kuchaře a mladé ženy!
Francouzské přísloví
Top
English