VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Suzie’s

Suzie’s
Parking
Údolní 4
Brno - střed
602 00
11–23, po–so, 11–22, ne
    541 215 146
Kuchyně:
dary moře, italská, mezinárodní
Zvláštnost:
Tradiční pizza z výhradně italských surovin. Interiér laděn do pastelových barev, příjemná romantická atmosféra. Paleta salátů z čerstvé zeleniny, ke kterým dostanete košíky s teplou foccaciou. V nabídce podniku jsou i šťavnaté steaky, těstoviny a domácí zákusky.
Hodnocení GR2019
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2020
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (10. 4. 2019 18:32:43)

Netuším zda obsluha neměla jen svůj den, nebo je v tom něco jiného. Servis zpočátku nestíhal, ale v jednom člověku na place se snažil. Jídlo servírováno vcelku rychle (když nepočítám omyl s hlavním jídlem) na účtence započteno risotto ač jsem měl spaghetti, cenově jsou však oba pokrmy nastejno, takže nikdo nepřišel k úhoně. Celkově hodnotím DOBŘE. Běžný strávník se nají za slušnou cenu, trochu mimo je jen italská voda za 80 Kč. A servisu se třeba jindy daří víc.
 

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (10. 4. 2019 18:27:43)

Jako hlavní chod, jsem si objednal Spaghetti aglio olio e peperoncino con salsicia. Jaké překvapení bylo, když mi servis donesl špenátové risotto. Reklamoval jsem to a bylo mi sděleno že servis pochopil že chci risotto. Následná reklamace do kuchyně proběhla už při vstupu slovy "Já jsem to posral..." Po dalším čekání jsem s omluvou dostal vytoužené špagety, které byly dobré. Na závěr pistáciové creme brulle též v dobré kvalitě. Celkově jsem z restaurace mírně rozpačitý.
 

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (10. 4. 2019 18:23:29)

Ačkoliv předešlý komentář restaurant vychvaluje, já bohužel tak štědrý být nemohu. Samotná restaurace má světlé prostředí, na mne trošku stísněné viz foto což je ale běžný italský styl. Z menu jsem zvolil tomatovou polévku se smetanou a parmazánem, polívka byla dobrá, snad jen bazalku bych příště aspoň natrhal. Dále jsem zvolil grilovaný kozí sýr v pancette. Sýr s pancetou byl velmi dobrý, v kombinaci s pestem a zeleninou si jídlo rozumělo a celkově mi předkrm chutnal, a byl pěkně servírován.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English