VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Tanzberg Boutique Hotel, Marcel Ihnačák Restaurant

Tanzberg Boutique Hotel, Marcel Ihnačák Restaurant
Živá hudba
Salónek
Zahrádka
Parking
Dětský koutek
Se psem
Farmářské produkty
Husova 8
Mikulov
692 01
11–23, denně
    519 510 692
Kuchyně:
česká, italská, kontinentální, košer, slovenská, vegetariánská
Zvláštnost:
Restaurant nabízí kreativní kuchyni Marcela Ihnačáka z čerstvých surovin a bylinek z vlastní zahádky. Výběr vín je unikátní a navíc můžete ochutnat také speciality v židovském stylu. Ten dům to žádá!
Hodnocení GR2018
Jídlo: 1.5
Obsluha: 2.5
Interiér: 1.8
Cena: 410
Moje hodnocení pro GR2019
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (31. 5. 2018 09:04:32)

jidlo skvele, nezvyklá chut rizota, ale výborná. těstoviny s krevetami skvele.
 

Tomba39

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (8. 8. 2017 17:55:44)

jídlo v podobě židovského menu - excelentní . obsluha pekelná . vyfásli jsme slečnu, kterou očividně zajímal více mladík usazený na baru, než hosté u jejího stolu. čekali jsme na pití a jídlo nám zapoměla zadat v kuchyni . po hodině čekání a urgencí, začal zachránovat situaci číšník , který se omluvil a vse dal do pořádku . bylo vidět , ze je profesionál a jako omluvu dal ještě 20 slevu .
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (9. 7. 2017 21:57:37)

Prostředí restaurace pěkné. Jídelní lístek zajímavý. Zvolila jsem hovězí kýtu se svíčkovou omáčkou, moc jsem si pochutnala. Moc dobré domácí limonády. Obsluha přesně popsána v recenzi uživatele Cestovatel - řešící jiné záležitosti, než obsluhu hostů, nechávali nás často "na suchu", žádný dotaz, jak nám chutnalo, některá jídla donesená na stůl ve stylu "zrovna jdu okolo, tady to máš a nezdržuj", jednoduše nejhorší obsluha na cestě jižní Moravou, zkazili dojem z podniku.
 

Věra Kailová

Gourmet

  1

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (9. 7. 2017 21:58:18)

P.S. Cheesecake s mákem a malinami bez malin...
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (9. 7. 2017 18:51:12)

Údajně restaurace "vyhlášeného" kuchaře. Restauraci jsem navštívil po cestě domů ze slovinských Alp, vyhládlý a natěšený na něco dobrého, moravského, byť v dražším podniku. Začnu interiérem: vnitřní prostory hezké a zajímavě provedené, asi neklimatizované. Sedl jsem si na terasu, kde bylo při zapadajícím Slunci ovšem take vedro. Terasa provedením připomíná laciné přístavby 90. let min. století (plastová krytina s podhledem z rákosu, světlo bez nápadu a nehodící se k architektuře domu za par desítek korun atd., žádné stylově pojaté a nastavitelné za stínění, ani ventilátor atd., nebýt bylinek v truhlících za 3. cenová. Obsluha: když budu schovývavý, tak za 4. Jak v restauraci tak v pivnici za pultem na mobilu evidentně řešící jiné než hostů přání, objednávku vyřizuje při odchodu od stolu, neodnese dopotou sklenici piva, ne zeptá se, zda něco dalšího k pití, když právě donesla jídlo a pivo je dopité atd. Můj dojem - bez zájmu a zainteresovanosti, jaký rozdíl oproti obsluze ve slovinských Alpách, na dotaz, zda vám chutnalo, ani nečekejte. Jídlo: objednal jsem si místní specialistu zvanou "bigoš". Chuť by i ušla, ale maso tvrdé, chleba sice opečený, ale místy spálený, celkově max. za 3-. Závěr: kuchyně zůstává za očekáváním, inzeriér hezký, obsluha špatná. Poměr cena/ výkon = nestojí za zajižďku. Nezbývá než popřát šťastnou ruku při přepřažení a pokud se i jídlo zlepší, tak úspěch při využití tak zajímavého historického objektu a velké části interiéru.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (1. 7. 2017 23:02:33)

Dal jsem si 5chodové menu, vše bylo moc dobré, jen polévka byla vlažná, což byla škoda a kapr se dá připravit tak, aby se nemuseli vyndavat kosti. Mně to nevadilo, ale bylo by to lepší. Obsluha v podstatě žádná. Dělím obsluhu na číšníky a slouhy= ti vám donesou, co si objednáte, ale tihle ani to. Chtěl jsem si dát ještě vodu k pití a přítelkyně domácí limonádu, neměli jsme šanci.To bylo v restauraci asi 10 lidí na 4 obsluhující.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Kdo chce dobře jíst, nesmí urazit kuchaře.
Čínské přísloví
Top
English