VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Tivoli Cafe

Tivoli Cafe
Živá hudba
Parking
Dětský koutek
Se psem
Farmářské produkty
Konečného náměstí 6
Brno
602 00
8.30–16, po–pá
    725 050 025
Kuchyně:
česká, česká moderní, italská, mezinárodní, zvěřina
Zvláštnost:
Naleznete je v jedné z nejkrásnějších budov v Brně. Uvaří vám nejen dobrou kávu, ale můžete si dát i snídani, snack, oběd či večeři se vším, co k tomu patří. Základem je důkladná příprava běžných jídel, která pocházejí nejen ze světa, ale také z receptů od babiček.
Hodnocení GR2019
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2020
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (24. 6. 2019 15:21:22)

Jako hlavní chod jsem zvolil telecí saltimbocu s cuketovým pyré. Tento chod mírně vyčníval a byl velmi dobrý. Maso jemné provoněné prosciuttem a šalvějí, pyré taktéž fajn. Na závěr jsem zvolil jahodový chessecake, jenž byl dobrý. Celkově kavárna nabízí dobré jídlo, ač porce mi přijdou menší porce za dané ceny. Personál byl ochotný a snaživý, jen s tím interierem se přidávám k názoru, že by jej chtělo nějak upravit a sem tam i poklidit. Celkově hodnotím DOBŘE.
 

Rem

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (24. 6. 2019 15:17:05)

Kavárna na rohu rušné křižovatky nedaleko centra. Ač je tomu tak, ruch z ulice nebyl příliš hlasitý. Interier je trošku divočina, barvy mi přišly vybledlé, obrazy na stěnách zajímavé. Nabídka jídel je vždy časově omezena, meníčka cca do 14 hodin, týdenní menu do cca 16 hodin, jak je psáno menu každý týden nové. Pro dnešek jsem zvolil jako předkrm hovězí jazyk s jablko-křonovým dipem. U mne dobré. Dále pak studenou jahodovou polévku, dala by se brát jako dezert každopádně mne rozhodně osvěžila.
 

janis

Gourmet

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (18. 9. 2018 20:05:09)

Opravdu velmi dobrá káva servírovaná na elegantním a přitom moderním servisu - za tuhle volbu tleskám! Jídlo v poledním menu překvapivě dobré, nápaditá nabídka, ačkoli počet jídel je - s ohledem na to, že jde spíš o kavárnu - jen omezený. Servis příjemný a vstřícný. Negativně ale musím hodnotit interiér, zařízený v historickém prostoru vážně nevkusně. Ano, asi je to pozůstatek po předchozím provozovateli, ale vážně by to chtělo pomoc architekta, protože tenhle interiér celkový dojem dost kazí.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English