VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

jsme
na GRF
2018
U Emy Destinnové

U Emy Destinnové
Živá hudba
Salónek
Se psem
Farmářské produkty
Kuchyně:
mezinárodní
Zvláštnost:
V tomto domě se narodila slavná pěvkyně Ema Destinnová. Její zpěv zní z webových stránek restaurace, kde vládne charizmatický americký šéfkuchař a majitel. Klenbové prostory a pohovky zvou k příjemnému posezení. V zimě krb. Na klavír se tady hraje ve středu a ve čtvrtek večer.
Hodnocení GR2018
Jídlo: 1.7
Obsluha: 2.4
Interiér: 2.2
Cena: 750
Moje hodnocení pro GR2019
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Grand Restaurant Festival 2018 (22. 1. 2018 13:43:02)

U Emy jsme byli poprvé, ale byli jsme příjemně překvapeni jak prostředím (zvenku restaurace zdaleka nepůsobí tak útulně jako vevnitř), tak jídlem. Všechny tři chody degustačního menu byly skvělé, za mě zvítězil králík, kterého běžně nejím, ale tady byl delikátní. Číšník byl velmi milý, pozorný a komunikativní. Celou dobu jsme se cítili dobře. Seznámení s majitelem a šéfkuchařem v jedné osobě na závěr naší návštěvy bylo nečekané a o to víc milé.
 

Marinka

Food Lover

plus 0
minus 0

Grand Restaurant Festival 2018 (19. 1. 2018 22:36:52)

Již asi naše třetí návštěva tohoto podniku a pokaždé jsme odcházeli spokojeni. Pan Trumpfheller umí, obsluha byla velmi milá. Letošní GRF menu bylo výborné. Já mám ráda ryby, a tak musím vyzdvihnout norskou tresku. treska. Rádi přijdeme znovu.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (4. 6. 2017 09:09:54)

Fantastické menu, chutě i prezentace prvotřídní. Celkový dojem nám však značně pokazila obsluha. Arogantní číšník, který o sobě tvrdil, že je vrchním číšníkem s naprostou neznalostí vína a jeho podávání (teplota, dolévání etc.) v takovém podniku nemá co pohledávat. Také jídla podával jiným osobám, než které si je objednaly a byl až příliš familiérní na to, že nás v životě neviděl.
 

Markéta

Food Lover

plus 0
minus 0

Grand Restaurant Festival 2017 (1. 3. 2017 08:36:51)

První návštěva restaurace v rámci GRF. A tato restaurace mě velice mile překvapila. Prezentace pokrmů, zpestřena molekulární kuchyní, byla na úrovni. Stejně tak jejich chuť. Zajímavě poskládané menu, včetně vhodných vín. Servírka byla milá, pozorná a dokázala reagovat i na případné otázky. Závěrečný bonus v podobě pana šéfkuchaře a majitele podniku v jedné osobě nám příjemně uzavřel podvečer. Odcházeli jsme s potěšeni. Děkujeme
 

Grand Restaurant Festival 2017 (28. 2. 2017 14:35:44)

Návštěva v rámci GRF. Pozitiva - slušné jídlo, dělané zřejmě s láskou, hořící krb, závěrečné seznámení se šéfkuchařem a majitelem v jedné osobě. Negativa - lehce arogantní číšník, němá servírka, víno otvírané a nalévané u baru (ne jen v rámci festivalu, ale i když si host objedná celou láhev ... ) Dostali jsme voucher na slevu při příští návštěvě, nechcete ho někdo ? My ne :-(
 

Grand Restaurant Festival 2017 (23. 2. 2017 18:41:30)

Naše čtvrtá a poslední degustace v rámci letošního GRF, a zakončení to bylo důstojné. Jídlo nám velice chutnalo, menu pěkně poskládané, dobrá vína. Velmi milá servírka, nezkušenost doháněla milým chováním a velkou snahou. Hořící krb a pan klavírista nám pak zážitek dokonale podtrhli. Určitě místo, kam si brzy zase zajdeme. Snad budou mít tu skvělou čokoládovou pěnu, kterou jsem si dala navíc jako dezert. Mňam.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (15. 2. 2017 18:22:48)

My fiancée and I had our second Valentine's dinner at U Emy Destinnové yesterday, the 14th of February. We received a warm yet professional welcome, our coats were taken gracefully, and we were served a 3-course dinner along with a started and dessert. The food was exquisitely delicious, the service was the perfect balance between friendly and professional, and the atmosphere and music were romantic. Looking forward to having our third Valentine's dinner next year, when she's already my wife :)
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (15. 2. 2017 13:38:19)

Jedlo bolo velmi dobre, tradicne najlepsie maso so skvelou omackou. Parovanie bielych vin zle, cervene vino (doplatok) uz bolo vyborne, jemna pikantnost vina sa k masu dobre hodila. Obsluha bola v poriadku ale necitili sme sa prijemne, ako keby chybala dobra nalada, energia. Prostredie je ponure ale s dobrou naladou by to slo lepsie. Celkovo za ceny ktore su v normalnom menu bohuzial nie.
 

Suri

Food Lover

plus 0
minus 0

Grand Restaurant Festival 2017 (15. 2. 2017 00:18:20)

Jídlo bylo velice kvalitní, food styling nás příjemně překvapil, i s obyčejnými bramborami si dali práci. Atmosféra velmi příjemná, na úrovni, ale ne snobská. Měli jsme vynikající a milou servírku, která se o nás starala s velkým zájmem a dokázala skloubit vřelost a profesionalitu. Její výkon vyzdvihl náš chuťový zážitek ještě o úroveň výš. Vše nám v rychlosti, ale pečlivě představila, aktivně se nám věnovala a zároveň nás nerušila. Stoprocentně se někdy vrátíme. Máme skvělý zážitek, děkujeme
 

Grand Restaurant Festival 2017 (9. 2. 2017 11:49:54)

Jsme pravidelní návštěvníci festivalu, v této restauraci poprvé. Jídlo bylo velmi dobré, obsluha nám ho v rychlosti představila, ale jaksi bez nadšení, vína dobrá, prostředí není úplně útulné. Nic nás prostě neposadilo "na zadek", což se nám v předchozích letech jinde stávalo pravidelně. Za posledních 6 let tedy celkově zatím nejslabší zážitek. Jinak festival je super nápad a již se těšíme na další ročník.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (5. 2. 2017 22:46:28)

Jídlo bylo výborné, menu zajímavě složené, stejně tak doporučená vína nám chutnala. Personál (jeden muž, zbytek slečny) pozorný a k hostům milý - zarazilo jen chování obsluhujícího muže, který se ke svým kolegyním občas choval podivně (když měl dojem, že není vidět/slyšet, brblal si tak říkajíc pod vousy poznámky na jejich adresu). Příjemný večer dokreslila živá hudba (pán na klavír hrál zajímavé skladby, včetně filmových melodií a novějších věcí).
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (5. 2. 2017 18:55:38)

Jídlo bylo skvělé a dojem doplnilo i dobré víno, které bylo podáváno s jednotlivými chody. Stejně skvělé byly dezerty, které jsme si doobjednali. Útulné prostředí doplňoval oheň v krbu a milá byla i pozornost majitele a šéfkuchaře, který se přišel s námi rozloučit. Celkově jsme si degustaci užili a rádi se sem vrátíme.
 

fetzer88

Food Lover

plus 0
minus 0

Grand Restaurant Festival 2017 (2. 2. 2017 21:05:41)

Had a wonderful evening and degustation at u Emy. We especially loved the "West" scallop. Each wine was a great pairing as well. Excellent food and friendly service too. Can't beat the personal touch! Highly recommend!
 

Tomba39

Connoisseur

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (28. 1. 2017 09:57:36)

výkon kuchyně brzdí obsluha .
 

Kadli

Connoisseur

plus 0
minus 0

Grand Restaurant Festival 2017 (26. 1. 2017 09:59:34)

Naše pátá degustace v rámci festivalu a jednoznačně nejlepší jídlo!!! Majitel si asi vzal předchozí kritiky k srdci, protože nám obsluha podávala podrobné informace o vybraných vínech i servírovaných jídlech, talíře byly nahřáté a v krbu plápolal oheň.... Šéfkuchař jako vždy mile obcházel všechny hosty. Dezert dokonalý! Káva silná a chutná.
 

Grand Restaurant Festival 2017 (25. 1. 2017 22:47:37)

Velmi dobré jednotlivé chody, např. mušle sv. Jakuba. Chutná vína zejména pak bílé, dobrý doobjednaný dezert 3 v 1. Sympatický pan majitel/ šéfkuchař. Bohužel, ale tragická obsluha, zejména pak servírka, jednotlivé chody byly servírovány beze slova, stejně tak vína, nebyla představena. Pokud náhodou naléval kolega číšník, něco málo řekl. Nalévání vín také probíhalo kdesi, ale určitě ne před námi u stolu z lahve.Peníze zpět po zaplacení se zde nevrací, asi personál usoudil, že si je zasloužil....
 

Grand Restaurant Festival 2017 (25. 1. 2017 00:32:25)

Obsluhující personál silně pokulhává za připravenou gastronomií. Nedokázali představit podávaný pokrm a ještě servírovali talíř každému u stolu jinak. Jídlo bylo málo teplé. Na druhou stranu velmi překvapily připravené mušle svatého Jakuba a snoubené víno. Příjemné bylo také setkání s majitelem a šéfkuchařem v jedné osobě na závěr naší návštěvy.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Polovina z toho, co sníme, udržuje naživu nás, druhá polovina lékaře.
Staroegyptské přísloví
Top
English