VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

U Emy Destinnové

U Emy Destinnové
Živá hudba
Salónek
Se psem
TOP100
Farmářské produkty
Kuchyně:
mezinárodní
Zvláštnost:
V tomto domě se narodila slavná pěvkyně Ema Destinnová. Její zpěv zní z webových stránek restaurace, kde vládne charizmatický americký šéfkuchař a majitel. Klenbové prostory a pohovky zvou k příjemnému posezení. V zimě krb. Na klavír se tady hraje ve středu a ve čtvrtek večer.
Hodnocení GR2019
Jídlo: 1.4
Obsluha: 1.9
Interiér: 1.9
Cena: 740
Moje hodnocení pro GR2020
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (18. 1. 2019 10:40:48)

Jídlo bylo výborné a dobře dochucené. Zejména omáčka ke steaku -božská a sůl s olejem v carpacciu. Obsluha oproti jídlu trošku horší. Zdůrazňovala, že je něco zdarma. Byla trochu méně profesionální.
 

Grand Restaurant Festival 2019 (18. 1. 2019 08:29:04)

Včera jsme navštívili s partnerkou tuto restauraci. Restaurace velmi útulná. Jídlo-líčka vynikající, treska také. Steak byl upravený až příliš a maso tuhé. Obsluha poněkud nestíhala a nemohla se nám tolik věnovat ohledně prezentace degustace. Překvapil výběr vín, nic méně sedlo to moc dobře. Celkový dojem ovšem zbořil stůl zákazníků-lékařů-ve věku 50-60 let, kteří svým hlasitým projevem zkazili zážitek nejen nám. Obsluha absolutně nic neudělala a nechala je tam pokřikovat jak se jim chtělo.Škoda
 

Grand Restaurant Festival 2019 (17. 1. 2019 16:09:00)

Naprosto OTŘESNÝ přístup v dnešní době NEVÍDANÝ! Darovali jsme voucher rodičů. Přestože volali v předstihu 2 dnů, že nemohou dorazit vzhledem k nemoci. Paní jim lhala, že mají zcela plno a rezervaci nelze přesunout. Ať už tam vaří jakkoliv, tak podnik s takovouto morálkou a přístupem ZDE NEMÁ CO DĚLAT! Sem už nikdy nepůjdu a nikomu nedoporučím...
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (27. 6. 2018 08:24:24)

Na prostá spokojenost. Festivalové menu zajímavé a dobře sladěné. Šli jsme tam kvůli "masu" a nezklamalo :) Obsluha pozorná, ale nevtíravá. Spíše anglicky, než česky mluvící persovál nám nijak nevadil. Bylo to příjemné a zajímavé. Restaurace je menší, komorní, útulná. To nám také vyhovovalo.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
K vašemu restaurantu vede labyrint. Jakmile objevíte správnou cestu – obvykle nehledáte další.
Anonym
Top
English