SEARCH AND VOTE

Mori Restaurant & Lounge

Mori Restaurant & Lounge
Reception room
Garden restaurant
Farmers' Products
Česká 29
Brno
602 00
11–23, po–so
    544 210 707
Kitchens:
Asian, fish, fusion, Japanese, Korean, seafood
Curiousity:
Their main inspiration is Japanese culture, traditional Japanese cuisine, art and theatre in combination with the current Japanese minimalism in harmony with nature. When the chef prepares food at the open bar he becomes the main protagonist on the stage and the visitors of the restaurant represent the audience, watching the master's culinary art with bated breath.
Reviews GR2019
Food: 0.0
Service: 0.0
Interior: 0.0
Price: 0
My reviews for GR2020
Food:
Service:
Interior:
Price:
(average for food and beverage/1 person)
Insert Comment

Read the Terms and Conditions first.

Comments

janis

Gourmet

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2019 (15. 1. 2019 20:20:14)

Při naší poslední návštěvě obsluha trochu vázla, zejména v druhé půli návštěvy, po servírování hlavního chodu. Snad se to do příště zlepší, protože restaurace je opravdu velmi příjemná a zjevně už se stala docela oblíbenou. Kachna s teryiaki omáčkou i maki s máslovou rybou byly velmi dobré a ačkoli jsme s hodnocením kvality jídla lehce váhali, nakonec převážil dojem z dezertů, zejména z vizuálně skvěle dotaženého čokoládového fondánu, (mochi koláčky bohužel dočasně nebyly v nabídce).
 

janis

Gourmet

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (21. 9. 2018 16:48:39)

Bezchybný interiér, který nechce ohromit, ale vytvořit intimní a příjemný prostor. Japonská inspirace s otevřeným prostorem části kuchyně, s posuvnými dveřmi... Bravo. Konečně nová restaurace, kterou lze v Brně bez výčitek doporučit a která má potenciál zařadit se k těm nejzajímavějším místním podnikům. Oceňuji tradiční litinové nádobí, čajový servis... k obsluze také nemám připomínek. Jídlo velmi dobré. Vážně příjemné překvapení.
 
 
Insert Comment

Read the Terms and Conditions first.

Show More


 
The discovery of a new dish confers more happiness on humanity, than the discovery of a new star.
Jean Anthelme Brillat-Savarin
Top
Česky