VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

B2B Café Restaurant

B2B Café Restaurant
Salónek
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Dětský koutek
Se psem
Nekuřácký prostor
Farmářské produkty
Kollárova 1a
Jihlava - Bedřichov
586 01
11–22, denně
    778 033 115
Kuchyně:
česká, italská, mezinárodní
Zvláštnost:
Hned při příchodu zaujme vzhled prostoru, kde je hodně skla. Česká kuchyně s vlivem Středomoří. Nechávají se inspirovat ročními obdobími. Zaměřují se na jednoduchou úpravu čerstvých mas s použitím sezonní zeleniny a bylinek, které dodají chuti ten pravý šmrnc. Zapít je můžete pivem Lobkowicz.
Hodnocení GR2017
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2018
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Mr.V

Gourmet

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (10. 7. 2016 12:30:08)

Odskočili jsme si sem z D1 cestou z Moravy a určitě jsme nelitovali. Interiér je trochu věc vkusu, ale je čistý a perfektně připravený. Obsluha skvělá, číšník byl nevtíravý, ale velmi profesionální. Na jídle by se dalo najít pár drobností, celkově ale výborné, hlavně zvěřina a omáčky. Pokud se nechcete odbýt v motorestech podél cesty, je tohle ideální volba, 5 minut od dálnice.
 

chefox

Food Lover

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (13. 5. 2016 00:20:37)

Ačkoliv je B2B hodně z ruky, a je snadnější si zajít na jídlo někam okolo centra nebo v něm, určitě stojí za to tuhle restauraci navštívit. Jako první zaujme interiér, je to moderní, velmi hezké a příjemné prostředí. Jídlo vždy výborné. Obsluha je čas od času neprofesionální a není na úrovni prostředí a kuchyně, ty to ovšem vynahradí několika násobně. Určitě doporučujeme.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (5. 4. 2016 14:31:31)

Zajímavá moderně řešená restaurace s velmi vkusným interiérem. Číšník velmi úslužný, otevíral i dveře, bílé rukavičky, nicméně působil dost neosobně, neempaticky, ale to je maličkost. Jídlo témeř dokonalé. Polévka zelná trochu nevýrazná, králičí běhy na jedničku, masíčko odpadalo samo od kosti, mňam. Ovšem nejlepší na konec. Prý zcela nový dezert na menu, cheesecake. Ten byl opravdová perla mezi cheesecaeky :-).
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (2. 4. 2016 16:27:12)

Zkusili jsme hovězí líčka a brazilský steak, obě jídla byla výborná, ale největším zážitkem byl tatarák, zatím nejlepší, jaký jsem kdy jedla. První sousto překvapilo výraznou chutí, určitě doporučuju hovyzkoušet. Oceňuji také velmi profesionální obsluhu, pan vrchní disponoval přesně vyváženou kombinací nevtíravosti a úslužnosti, která je bohužel zatím k vidění jen zřídka. Malá výhrada: Chyběl nám větší výběr piva, i když Lobkowicz zde podávaný byl bez závad.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Apetit je hlad v luxusním vydání.
Anita Danielová
Top
English