VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

jsme
na GRF
2017
Corinthia Hotel Prague, Rickshaw

Corinthia Hotel Prague, Rickshaw
Živá hudba
Bezbariérová
Parking
Nekuřácký prostor
Kuchyně:
arabská, asijská
Zvláštnost:
Na první pohled orientální poklidná atmosféra. Vaše smysly ožijí. Můžete ochutnat pokrmy z Thajska, Číny, Indonézie, Laosu, Malajsie a Singapuru, připravené z autentických surovin. Obsluha vám přinese iluzi dálek až ke stolu.
Hodnocení GR2017
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2018
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Grand Restaurant Festival 2017 (31. 1. 2017 23:02:42)

Jídlo bylo celkem zklamání. Na předkrm jsme dlouho čekali, téměř přes půl hodiny. Navíc tématicky oliheň neladila s jehněčím jako hlavním chodem. Jehněčí navíc servírováno jen s rýží, nic navíc. Bylo to zklamání. Z menu byl výborný jen dezert. Obsluha milá, možná až příliš. Byli jsme dost zklamáni v porovnání s ostatními restauracemi .
 

Grand Restaurant Festival 2017 (23. 1. 2017 00:26:38)

Do restaurace jsme šli po loňské výborné zkušenosti, protože nám tu moc chutnalo. Letošní zážitek - obrovské zklamání. Jídlo poživatelné, to tak maximálně, o gastronomickém zážitku se opravdu nedá mluvit. Plněná oliheň nedochucená, jehněčí kolínko samá šlacha a tlusté a dezert...tam to zachraňoval jen mandarinkový sorbet. Jediné plus na ochutnávce byla obsluha, slečna byla moc milá a starala se o nás hezky. Takže letos návštěvu milovníkům asijské kuchyně vůbec nedoporučuju.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Až budou obsluhovat roboti, bude vhodné je na chvíli vypnout.
Anonym
Top
English