VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

jsme
na GRF
2017
Corinthia Hotel Prague, Rickshaw

Corinthia Hotel Prague, Rickshaw
Živá hudba
Bezbariérová
Parking
Nekuřácký prostor
Kuchyně:
arabská, asijská
Zvláštnost:
Na první pohled orientální poklidná atmosféra. Vaše smysly ožijí. Můžete ochutnat pokrmy z Thajska, Číny, Indonézie, Laosu, Malajsie a Singapuru, připravené z autentických surovin. Obsluha vám přinese iluzi dálek až ke stolu.
Hodnocení GR2017
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2018
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (15. 2. 2016 21:50:17)

Katastrofální obsluha. Návštěva v rámci GRF 2016, obsluha popletla, co mohla. Byla zmatená co jsme si vlastně objednali, popletla objednávku vody, obsloužila mě a partnerku nechala čekat na jídlo, které neurazilo, ale nijak výrazně nepotěšilo. Interiér ovšem k tematicky skvěle ladí.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (14. 2. 2016 18:24:48)

Příjemná restaurace, velmi milá a pozorná obsluha. Co mě ale zklamalo byla úroveň servírování jídel. Lépe je dostanu na talíř i lepším bistru. Jídlo bylo dobré, ale ničím nepřekvapilo. Byli jsme spokojení, ovšem asi jsem čekala více. Malá výtka, borůvky nejsou tropické ovoce:-( Za mě jednička s hvězdou obsluze a prostředí. Dvě mínus za jídlo a 4 za naservírování na talíři - se zde vloženými obrázky to opravdu nesouhlasilo.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (29. 1. 2016 13:05:53)

Po naprosto nehostinem vztupu do hotelu mně překvapila milá restaurace s ještě milejší obsluhou.Na začatek gril.kachni škvarky z limetkou mně dostaly.Velice chutné a ne tučné.Lab mu jsem si dala hot a tím pádem jsem vypila i červ.víno bez kritiky.Podotýkám ,že i jine rest.mají nekvalitní víno.Po ostrém jidle mne Krevet.siam Singapur připadala mdle.Naprosto obrovské porce.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (27. 1. 2016 22:03:37)

Moc pěkná restaurace, příjemně prostředí. Bohužel jsem nakonec byla sama. Nicméně obsluha byla pozorná..nechovala se, jak když mám prostě voucher. Dostala jsem pití na přivítanou pro zahřátí, pozornost podniku a ještě jsem tam mohla sedět déle než je festivalový čas a pořád se na mne obsluha usmívala a byla pozorná. Jedna věc je k vytknutí..když jste tam nikdy nebyli, personál při vstupu neví, kam vás má poslat. Jídlo bylo fantastické, vše chuťově hrálo, na všem se dalo domluvit. Doporučuji !
 

Grand Restaurant Festival 2016 (23. 1. 2016 21:49:22)

Obsluha celkem OK, jen dámě sedící vedle nás (byla hostem hotelu? nějaká mně neznámá celebrita?) se věnovaly výrazně více než nám; když jsme na konci chtěli zaplatit víno navíc, dobu jsme čekali, než si nás někdo všimne. Jídlo... jak to popsat? Dobré, ale už jsem jinde ochutnala mnohem lepší verzi téhož za nižší cenu. Výsledek? Zkusila jsem, příště ne.
 

Grand Restaurant Festival 2016 (23. 1. 2016 18:04:07)

Grand Restaurant Festival 2016 Moc milá a pozorná obsluha. Podávané tříchodové menu nic moc. Vše bylo pouze vlažné i přes nahřáté talíře, které do doby podání jídla opět vychladly a nezachránily to ani vařiče na stole. K jídlu podávány pouze dva druhy vína-žádná sláva. Myslím si, že jako festivalová prezentace, toto jídlo naprosto propadlo. Plus si zaslouží to, že jsme se mohli dohodnout na stupni pálivosti podávaného jídla a káva,kterou jsme si objednali jsme nemuseli platit-byla to pozornost
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (21. 1. 2016 18:28:26)

Musím říct, že pouze milá obsluha slečny zážitek zachránila. Z degustačního menu- vepřové žebro-nečekal bych, že v restauraci tohoto typu najdu v jídle chrupavku! Krevety...no neurazí,nenadchne- takové dětské jídlo:), pro mě málo výrazná chuť čehokoliv a syrová jarní cibulka se dle mého názoru moc nehodí, ale jinak bez výhrad. Vína (4 druhy rozlévaných,měli jsme 3 z nich) velmi podprůměrné. Ještě jednou díky milé a úžasné obsluze!!!
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Střez se dobrého kuchaře a mladé ženy!
Francouzské přísloví
Top
English