VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Na Štěpáně

Na Štěpáně
Salónek
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Dětský koutek
Se psem
Nekuřácký prostor
Platební karty
Bio produkty
Obříství 82
Obříství
277 42
11–22, denně
    315 674 555
Kuchyně:
česká, mezinárodní
Zvláštnost:
Už před více než 200 lety si tady lidé zkracovali čekání na štěpánský přívoz. Dnes už je tu most, ale za návštěvu to zde stojí stále. Vymazlené české jídlo – aktuální nabídka každý den na tabulích na stěnách. Farmářská zoo a naučná stezka po farmářském dvoru.
Hodnocení GR2016
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2017
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (20. 12. 2015 08:33:47)

Tahle restaurace mě nadchla. Majitelé i personál tahají za jeden provaz a vědí co chtějí. Interiér jednoduchý, ale tvořený s citem a to i na WC. Pivo z malého Pivovaru Lobeč jedna báseň a má i příběh. Vína krásná z místního regionu, tak to má být. No a to hlavní, jídlo. Super. Křenová omáčka s karlovarským knedlíkem, kořenovou zeleninou a 16h taženou kližkou lahoda. Fazolačka netradičně podávaná v rendlíku, dezert v podobě švestkových knedlíků s čerstvými jahodami, posypáno strouhaným perníkem.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2015 (9. 11. 2015 13:26:26)

Na Štěpáně se objevíme několikrát do roka, restaurace patří určitě k tomu nejlepšímu, pokud vyrazíte z Prahy na sever nebo severovýchod. Jídlo vždycky nadprůměrné, někdy vynikající, což byl případ včerejška. Polévky (husí kaldoun, zelňačka) poctivé a povedené, z hlavních jídel byl úžasný hovězí krk a pyré z kořenové petržele. Zavádět jídelní lístek nebylo nutné, denní nabídka křídou na tabuli úplně stačí.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Muži se v lásce často chovají jako v restauraci. Objednají si jídlo podle jídelního lístku a potom šilhají na sousedův stůl.
Anonym
Top
English