VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Šupinka

Šupinka
Salónek
Zahrádka
Parking
Se psem
Nekuřácký prostor
Platební karty
TOP100
Farmářské produkty
Kuchyně:
rybí
Zvláštnost:
Je mladší sestrou restaurace Šupina. Nabízí především pokrmy ze sladkovodních ryb. V nabídce jsou: candát obecný, štika obecná, sumec velký, úhoř říční, lín obecný, amur bílý, pstruh duhový, okoun říční a samozřejmě třeboňský kapr. Návštěvou podniku přispějete i charitativnímu projektu „Šupina pro štěstí“ na projekt chráněného bydlení a dílen pro lidi s mentálním postižením.
Hodnocení GR2016
Jídlo: 1.5
Obsluha: 1.6
Interiér: 2.3
Cena: 500
Moje hodnocení pro GR2017
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (29. 9. 2016 13:23:41)

Pravidelná návštěva po roce potvrdila opět vynikající kuchyni této restaurace. Nový moderní interiér je příjemný. Personál nadále velmi profesionální. Pokaždé nás mile překvapí změny v menu, zvláště co se týká předkrmů. Dlouhodobě bezkonkurční restaurace v Třeboni.
 

Boddie

Food Guru

  9

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (5. 9. 2016 10:16:43)

Změněná tvář restaurace, moderně pojatý prostor včetně lustrů. Obsluha nadále příjemná, rychlá a znalá. Při výběru jídla jsem udělal chybu. Objednal jsem si opět štiku, a tá má opravdu hodně kostiček, no dal jsem to. Tatarák z kapra jsem jen ochutnal, kapra nemusím, ale šlo to :-)))
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (2. 8. 2016 21:07:44)

Naprosto skvělé jídlo, obsluha i prostředí! Kapří hranolky výborné a opravdu bez jakéhokoliv "rybinového" nádechu (kapra běžně nejím :-), polévky skvělé, velký výběr domácích limonád...maximálně sehraná a velmi příjemná obsluha..co víc dodat :-)
 

Okarlovka

Food Guru

  5

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (8. 7. 2016 10:52:50)

Kapří hranolky sem na radu honze fakt dala a dobrý to bylo žádná rybina nebyla cítit.Hezčí než Šupina,supr rychlá obsluha,dobrý vínko,hezounký je to tu.Bez rezervačky sem nelezte.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016 (10. 4. 2016 10:54:34)

Restaurace, co si nezaslouží ocenění, které má. Obsluha slabá, přinesla nezabalené příbory, které položila na holý stůl. Rybí polévka bez jediného kousku masa. Kapří hranolky – obdoba KFC, velmi slané a pepřené kousky. Opravdu máme tady hodnotit fast food? Štiku jsme museli vrátit, jak byla přesolená. Asi v kuchyni mají kuchaře – kuřáka, protože vše je tady moc slané, ale ta štika se opravdu nedala ustát. Návštěvu zopakujeme, protože nemůžeme pochopit všechny ty kladné recenze.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Buď je otevírání vína a jeho pití obřadem, blažeností anebo není ničím.
Miroslav Horníček
Top
English